Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 64m2 vo Stip

Shitet nga: st 10 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
se prodava stan vo naselba senjak 4,vo odlicna sostojba
Leaflet
Në fillim