Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 86m2 na ul Sutjeska

0 MKD

Shitet nga: goran 18 Korr 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Се продава нереновиран стан на ул. Сутјеска б2, кај ОУ Гоце Делчев во втората зграда, станот располага со 86 м2 две спални, дневна , кујна и помошна просторија со два балкона, станот се наога на 3ти спрат со совршена место положба, повеке информации на тел
Leaflet
Në fillim