Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO STIP EVTINO

0 MKD

Shitet nga: igor 23 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
STAN OD 60 M2 - VTORI SPRAT

UL.SREMSKI FRONT 16 - SENJAK 2

CENA PO DOGOVOR

TEL: 071 316 677
igor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione