Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Stip

38 000 EUR

Shitet nga: Драги 04 Gush 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Се продава стан од 57м2 со поволна локацијата веднаш до автобуската станица спроти стадионот.Станот располага со две одделни соби+кујна,купатило,балкон ,подрум(ПВЦ прозорци,реновирани подови и влезна врата).Цена: 38000 eur со можност за договор.

Контакт:Драги 070264692
Катерина 077514280
Драги
070264692
Leaflet
Në fillim