Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo Stip

Shitet nga: draga 11 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
se prodavaat dva stana.eden dvosoben i eden ednosoben. vo stip na ulica sirok dol br 21.cena po dogovor
informacii na telefonite ..071 616 884
032 3850 848

Leaflet
Në fillim