Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN 156m2 VO STRUGA

0 MKD

Shitet nga: Stan 20 Gush 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
se prodava stan 156m2 blizu centarot vo struga
Stanot poseduva 5 sobi i 2 kupatila istotaka ima i celosna dokumentacija za prevod, stanot e praven za dusha i vredi da se vidi za povekje informacii javetese na brojot 072-304-729
Stan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione