Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shitet apartament ne Vlore

52 000 EUR

Shitet nga: Murat 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
Shitet apartament ne Vlore me pamje nga deti.Apartamenti eshte i organizuar 2+1.siperfaqja 74m2.apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe 100m larg detit.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione