Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Stanovi vo centarot na Struga

650 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGJENCIONI POLLOZHANI 17 Sht 10:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
RAST I VECANT!!!!SHiten banesa ne qender te Struges-95mk me 3 dhoma [email protected] te ndertuara me standarde te larta!!! CMIMI 650EU/MK
NOVO!NOVO!!! SE prodavaat Stanovi vo centarot na gradot so pov od 95mkv [email protected] so najvisoki standardi>CENA 650EU/mkv
AGJENCIONI POLLOZHANI
NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE : 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE 2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME. VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA: 1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI 2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Struga - JNA 11 Tregoje në hartë
070362454, 070576059
AGJENCIONI POLLOZHANI
  Online
070362454, 070576059
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione