Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo centarot na Strumica

Shitet nga: Darko 29 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na vtori sprat vo centarot na strumica
Në fillim