Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI NA RATI BEZ KAMATA VO STRUMICA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Де-лукс инженеринг 23 Dhj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продават станови на улица Мајка Тереза (стара касарна-Карпош)
104/м2
58/м2
68/м2
Становите се градат со најквалитени материјали со високи стандарди,а внатрешното уредување е по желба на купувачот.
За подетални информации можете да не посетите во канцелариите на Де-лукс инженеринг ГТЦ Глобал 2-кат или на тел.034-325-006 моб.075-309-199
Де-лукс инженеринг
075/309-199
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione