Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Banes 63m2 kati 4 me lift

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TONI HOUSE 28 Nën 19:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TONI HOUSE
Shitet banes 64m2 Tetove 35 000 EUR
shitet banesa e re kati 3 me lift 700 EUR
Banes 62m2 kati 3 me lift 41 500 EUR
Banes 80m2 kati 1 -
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
shitet banes 63m2 kati 4 me lift,banesa posedon sallon me kuzhin,2 dhoma gjumi,e gatshme per banim...infooo...071947075...viber 0038971579906...TONI HOUSE...
TONI HOUSE
Real estate agency TONI HOUSE
Vizitoni faqen e biznesit tonë
gostivarska 19/1 Tregoje në hartë
071947075
TONI HOUSE
071947075
TONI HOUSE
STAN OD 92M2 KAJ MUZICKO 65 999 EUR
shitet banesa e re kati 3 me lift 700 EUR
Parcel për ndërtim me sipërfaqe 520m2 220 EUR
Banes 65m2 kati 5 me lift 33 999 EUR
Në fillim