Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Banes ne qender te Tetovës

0 EUR

Shitet nga: beko 10 Gush 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
shitet banes ne qender te tetoves .banesa posedon 105m2 kati 3 e gatshme per banim ...
informata me te hollsishme ne nt tel viber wacp :
070618203 Beko
çmimi si mas marveshjes ,:?????

se prodava stan na centa tetovo stanot ima 105m2 na 3 sprat .nov .

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione