Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANESAT STANOVI CENTAR

850 EUR

Shitet nga: TONI HOUSE 22 Nën 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Komuna
Tetovë
SHITEN 6 BANESA TË REJA ME SIPËRFAQE 74M2...75M2...86M2...112M2...112M2...112M2...
SE PRODAVAT 6 NOVI STANOVI SO POVRSINA OD 74M2...75M2...86M2...112M2...112M2...112M2...
ÇMIMI -750EURO-850EURO...M2
CENA -750EURO-850EURO...M2
TEL:071947075
VIBER:071579906
TONI HOUSE
071947075
Në fillim