Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Tetovo MEMA itno

47 500 EUR

Shitet nga: ymmet 07 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
se prodawa stan vo Tetovo (MEMA) vo odlicna sostojba so 2sobi i 1 sallon kujna zgrada so Lift
STANOT ima 2 ballkoni i podrum koj ne e presmetan vo kvadratura....povece info:
072 616 011
070 456 777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione