Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen renoviran stan od 40m2 vo Veles

19 000 EUR

Shitet nga: Petre 02 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Veles
Se prodava atraktiven stan odlicno zacuvan i renoviran. Javete se ke se dogovorime za cena vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione