Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DUKAN OD 15m2

6 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Ljubomir Filipovski 22 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Dukjan karsi ramstore mall vo prvata od kulite 15m2, 6000den mesecna rata
Ljubomir Filipovski
075230154
Në fillim