Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namestena garsonjera vo Kisela Voda

6 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Лазар 27 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава наместена гарсоњера во нас. 11 Октомври бараки, последна 4ка, со посебен влез, опремен
Лазар
072257238
Në fillim