Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva baraka vo Dracevo

0 MKD

Jepet me qera nga: Aцe 07 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се продава или се изнајмува барака во н. Драчево, 280м2 со дворно место. Цена по договор
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione