Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat dve podzemni garazi vo Kisela Voda

0 MKD

Jepet me qera nga: Ирина 30 Korr 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Се издаваат 2 подземни гаражи во Кисела Вода на ул. Сава Ковачевич кај Get Caffe.Цената е за кирија на една гаража.
Ирина
078250385
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione