Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baraka od 28m2 vo Kumanovo

0 MKD

Shitet nga: Негован Алексиќ 23 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се продава барака во одлична состојба - цврста градба со два влеза, со можност за доградба и дислокација.

Цена по договор.

Контакт: 071260120 -Негован
Негован Алексиќ
071260120
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione