Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garaza tvrda gradba vo Bitola

0 MKD

Shitet nga: Тања 07 Jan 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Гаражата се наоѓа на улица Максим Горки 11 во близина на пекарата Сомуно.
Тања
077485981
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione