Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Montazna kukarka vo Aerodrom

1 150 EUR

Shitet nga: marjan 08 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
prodavam montazna kukarka 4.44 na 4.40 visina 2.80 m
nova so nov lim i gredi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione