Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garaza vo Centar

6 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 24 Jan 13:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Se prodava garaza vo centar od 14 m2, ispod klub na novinari so imoten list po cena od 6000Evra.

Telefon o78-443-510 Gordana
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Se prodava plac na Vodno 230 000 EUR
Stan vo Gjorce Petrov 55 000 EUR
Se izdava stan vo Park 500 EUR
Se izdava stan vo Centar 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione