Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baraka od 52m2 vo Gazi Baba

65 000 EUR

Shitet nga: Trajanka 18 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
BARAKA SO DVORNO MESTO OD 500 M2 I ZIDANA GARAZA( posle velkovo meance) ima imoten list
Trajanka
078435030
Leaflet
Në fillim