Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hala 600m2 vo Industriska Zona

330 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 05 Sht 14:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICEN STAN CENTAR 65 000 ЕУР
DVOSOBEN 41M2 STAN VO KARPOS 3 39 000 ЕУР
Se izdava trosoben nanesten 70m2 stan vo Aerodrom 250 ЕУР
NOV TROSOBEN 64M2 STAN VO DEBAR MAALO 1 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава хала со површина од 600м2 во индустриска зона на завршетокот на Топанско Поле и почетокот на Шуто Оризари.
Халата е изградена во 94година на земјиште од 2000м2.
Направена од цврста градба со бетонски кров.
Цената е договорна

TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
078450631
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
STILSKI UREDENA GARSONJERA 32M2  KAJ UJP-CENTAR 160 ЕУР
ODLICEN OPREMEN 51M2 STAN ZA STUDENTI KARPOS 3 200 ЕУР
TROSOBEN 68M2 STAN VO KAPISTEC 1 150 ЕУР
RENOVIRAN DVOSOBEN 51M2 STAN VO KARPOS 4 51 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione