Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HIT- IZVONREDNI MOZNOSTI STANOVI VO CELO SKOPJE

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGENCIJA HIT 15 Qer 09:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AGENCIJA HIT
HIT-SAMO POBARAJTE I NIE KE PRONAJDEME ZA VAS 0 МКД
ХИТ -DELOVEN PROSTOR 100M2 VO CENTAR 0 МКД
HIT- STANOVI POGODNI ZA ZIVEENJE I DELOVNA DEJNOST 0 ЕУР
HIT-NOVO MODERNO ILI STARO PROVERENO VIE ODBERETE 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
СЕ ПРОДАВА
СТАН ОД 76М2 ВО ИНДИВИДУАЛЕН ОБЈЕКТ КАЈ УНИВЕРЗАЛНА САЛА НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, СО 4 ОДДЕЛНИ КОМФОРНИ ПРОСТОРИИ, ДВЕ ТЕРАСИ КОИШТО НЕ СЕ НА ИМОТНИОТ ЛИСТ, ПЛУС ПОДРУМ.
СТАНОТ Е ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН.


75000Е

ОСВЕН ТОА,
АГЕНЦИЈА ХИТ ВИ ПРЕПОРАЧУВА

**СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА

-К.ВОДА 59М2 3собен 2008год парно лифт ... 53000е****

-КАПИШТЕЦ 83М2 12кат 3собен .............. 83000Е***

-К.ВОДА 41м2 2соб приземје ..................39990е

-КАРПОШ 4 51М2 2собен лукс наместен ...52000Е

-АЕРОДРОМ 47м2 5кат 2собен одржан ... 50000е***

-К.ВОДА 57М2 приземје 2,5соб ............... 46000е

-КАПИШТЕЦ 62М2 2,5 соб, 9кат ..........65000е

-ДЕБАР МАЛО 49м2 1кат 2соб нов .......60000е

-АВТОКОМАНДА 63М2 2кат 2,5собен .... 48000е

-***ГАРАЖА-ПОДРУМ 18М2 НОВА ЅИДАНА ВО КИСЕЛА ВОДА, НОВ КОМПЛЕКС, ..... 6000Е***


****НАПОМЕНА - во наведените цени не се вклучени трошоците на товар на купувачот:
-данок на промет
-агенциска провизија 2%
-адвокатски и нотарски трошоци


САМО ВАША,
АГЕНЦИЈА ХИТ 071354619

AGENCIJA HIT
НЕ СОНУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ, ЖИВЕЈТЕ ВО ДОМОТ ОД ВАШИТЕ СОНИШТА! АКО СЕУШТЕ СТЕ ВО ПОТРАГА ПО НЕГО, ЧУКАТЕ НА ВИСТИНСКАТА ВРАТА - АГЕНЦИЈА ХИТ Е ТУКА САМО ЗА ТАА ЦЕЛ: УСПЕШНО ДА ГО ЗАВРШИТЕ БАРАЊЕТО. локација - КИСЕЛА ВОДА РАСАДНИК САВА КОВАЧЕВИЌ 47Д 071354619
Vizitoni faqen e biznesit tonë
S.Kovacevik 47D Tregoje në hartë
071354619
AGENCIJA HIT
071354619
Leaflet
AGENCIJA HIT
HIT KVALITETNA SIGURNA I PROVERENA PONUDA 0 МКД
HIT - TROSOBEN PRAZEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 0 МКД
HIT- NOV DUPLEKS STAN KAJ STARA CESMA I DR STANOVI 0 МКД
HIT-NAMESTEN NOV STAN 32M2 VO K.VODA-SO POPUST 38 000 ЕУР
Në fillim