Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baraka vo Gjorce

35 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 23 Jan 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Se prodava baraka vo GJorce Petrov so dvor od 220 m2 po cena od 35000 evra.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stanovi vo gradba vo Micurin 1 100 EUR
Dvodoben Stan vo K Voda 52 000 EUR
Garsonjera vo Vlae 45 100 EUR
Plac so dozvola za gradba 90 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione