Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baraka vo Kozle

Shitet nga: Снежана Ристевска 22 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Се продава барака во Козле со вкупна површина од 150м од кој 44м2 се под кров а останатите се во дворска површина.
Снежана Ристевска
077995502
Leaflet
Në fillim