Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Finska baraka od 64m2 vo Karpos

1 600 EUR

Shitet nga: Saso 04 Shk 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Prodavam finska baraka koja se sostoi od:
-dnevna soba,
-trpezarija so kujna,
-spalna soba,
-detska soba,
-kupatilo,
-hodnik.
So barakata gratis odi montazna garaza...
Leaflet
Në fillim