Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garazi vo TC Antiko

6 000 EUR

Shitet nga: Majami doo Skopje 11 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavame 5 Novi garazi vo linija(Br.47 - 51) vo TC Antiko.Gledaat kon Partizanska.Moze site zaedno ili poedinecno.Cena 6000 e+ddv za edna garaza
Majami doo Skopje
070 399019 , 070220592
Leaflet
Në fillim