Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezna parcela vo Karpos

Shitet nga: Strahil 18 Pri 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
prodazba na gradezna parcela na povrsina od 229 m2 , postoecka baraka od 51m2 so garaza od 15m2. lokacija Taftalige 2 pozadi O.U. Bratstvo. predvidena gradba P 2 P ili 10.20metri do venec. maksimalna povrsina za gradba od 508m2. Cena po dogovor
Strahil
075230525
Në fillim