Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezna parcela vo Karpos

Shitet nga: Strahil 18 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
gradezna parcela od 229m2 , baraka od 51 m2 , garaza od 15 m2 , pogodna za gradba na objekt stanbena kuka A1 P 2 P (10,20 metri do venec). Povrsina na gabarit 127 m2 ili vkupno 508 m2. Cena po dogovor
Strahil
075230525
Në fillim