Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GARAZA OD 13m2 VO KARPOS

2 500 EUR

Shitet nga: marija 23 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
PRODAVAM GARAZA OD 13 M2 PODZEMNA KARSI ALUMINA (SPROTI RESTORAN KANCONA) SO IMOTEN LIST
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione