Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zidana baraka od 84m2 vo Vlae

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 13 Mar 13:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Се продава ѕидана барака од 84м2, парцелата е 180м2, маркица за градба: висина на венец 7,2м, површина на габарит 132м2. Бараката е на самата улица.

шифра:1894
контакт: Благоја 076/355-221
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava luksuzen trosoben stan na Vodno 550 ЕУР
Se izdava prazen 4 soben stan vo Aerodrom 200 ЕУР
Deloven prostor vo Vlae 350 ЕУР
NOVI STANOVI PREUBAVA LOKACIJA KARPOSH 3 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione