Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zidana finska baraka gratis mebel i bela tehnika

170 000 EUR

Shitet nga: Danka 31 Gush 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Ѕидана (со изолација) финска барака 64м² + 32м² доградба. Лепенка.
Две гаражи 40м².
Помошна просторија во дворот (шупа) 9м².
Цела парцела 307м².
2 влеза, 1 ходник, 1 кујна со трпезарија, 1 мини кујна, 1 дневен простор со трпезарија, 1 дневен простор, 3 спални со прозорци, 1 бања, 1 тоалет. Кровот е во одлична состојба. Голема тераса.
Греење: сопствено парно на струја.
Локација: Жданец, Козле. 3км од Центар.
Може да се догради кат + високо поткровје. Нема дозвола, но може да се извади.
Целиот имот и градба е внесен во имотен лист.
Цена: 170.000,оо €. Данокот плаќање на пола, и од страна на купецот и од страна на продавачот.

ГРАТИС: Голем дел од мебелот и белата техника.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione