Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garaza podrum Kisela Voda

200 EUR

250 EUR

Shitet nga: Saso Bozinovski 21 Qer 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava garazha vo podrumski prostor so plocki gletovana dupli vrati prozor . Kako stan e
Saso Bozinovski
077 800 006
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione