Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garaza

2 500 EUR

3 000 EUR

Shitet nga: Драги Ивановски 14 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава подзамна гаража бр.8 К.Вода ул Г, Димитровм со метална двокрилна врата,
Со имотен лист.
Драги Ивановски
071346403 02 2430260
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione