Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKI BARAKI GARAZI KONTENJERI KEN PANEL

0 EUR

Shitet nga: KEN-PANEL Skopje 22 Dhj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
WWW.KENPANEL.MK

- КОНТЕЈНЕРИ - КУЌИЧКИ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ ПОГОДНИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР, ЧУВАРНИЦИ, ЗА ВИКЕНДИЦИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ И ЗА ЖИВЕЕЊЕ

- НА РАСПОЛАГАЊЕ ИМА КОМПЛЕТНО НОВИ КОНТЕЈНЕРИ, РАБОТИМЕ И ПО НАРАЧКА.

- ДИМЕНЗИИ: 6m - 2,5; 4m - 2.5m; 3m-2.5m; КВАДРАТУРАТА МОЖЕ ДА СЕ НАДОГРАДИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ

- КОНТЕЈНЕРИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО: АРМИРАНА БЕТОНСКА ПЛОЧА СО СТИРОПО ИЗОЛАЦИЈА ИЛИ ЦЕМЕНТНИ (BETONYP) ТАБЛИ

- ИЗРАБОТЕНИ ОД ЕКОЛОШКИ ПАНЕЛИ ПО ЕВРОПСКИ СТАНДАРДИ: КОИ ЗАШТЕДУВААТ ДО 50% ТОПЛИНСКА ЕНЕРГИЈА И ИМААТ ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА, ОБЛОЖЕНИ СО ВНАТРЕШНО "ЛИЦЕ" И НАДВОРЕШНО ФАСАДНО "ЛИЦЕ"

- ДЕБЕЛИНА НА ПАНЕЛ ЅИДОТ- 4 cm, 5cm, 6cm,7cm,8cm,10цм ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ

- ДУПЛА КРОВНА ПАНЕЛ КОНСТРУКЦИЈА

- КОМПЛЕТНА ИНСТАЛАЦИЈА СО ОСИГУРАЧ ТАБЛА;

- PVC / АЛУМИНСКИ ПРОЗОРИ И ВРАТИ

- ЛАМИНАТ / ЛИНОЛЕУМ/ ПЛОЧКИ

- ЧЕЛИЧНО ЖЕЛЕЗО АНТИКОРОЗИВНО ОБЛОЖЕНО

- ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ СЕ ВГРАДУВА ПРОСТОР ЗА ТОАЛЕТ, ЗА КУЈНА, итн...

КОНТАКТ:
070 706 116 Мирослав
078 301 868 Влатко
078 360 713 влатко
WWW.KENPANEL.MK
KEN-PANEL Skopje
070706116
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione