Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAME CIMERKA

0 MKD

Jepet me qera nga: Aneta 04 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Бараме цимерка за стан во куќа во близина на Универзитетот Св.Кирил и Методиј .Цена 2300 ден+сметки
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione