Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Barame cimerka za stan vo Kapistec

0 MKD

Jepet me qera nga: Mimi 21 Gush 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Barame vrabotena cimerka za stan vo Kapistec na mirna lokacija sproti Elena Luka ul. Ruzveltova.

Tel. 078 452 508 i 070 464 623 po 17h
Mimi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione