Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara cimerka

Jepet me qera nga: Nada 20 Qer 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Se bara cimerka za juli i avgust. Stanot e na Partizanska vo Karpos2. Cenata e 4000.00 plus trosoci.
Leaflet
Në fillim