Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara cimerka za stan vo Kisela Voda

0 MKD

Jepet me qera nga: Ela 31 Gush 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Се бара цимерка за стан во Кисела Вода близу Пелагонија (студентка или вработена) . Се дава предност на уредност и организација.
Контакт тел- 078 696 -881
Ela
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione