Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat cimeri cimerki

Jepet me qera nga: filip nikolovski 18 Pri 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Baram cimeri , cimerki stanot se naogja kaj rampa kisela voda ima dve sobi kupatilo kujna terasa go plakam 150 evra ako ste zainteresirani se plaka 100 evra 50 evra mesecna rata i 50 evra kapar za sigurnost
filip nikolovski
070382096
Leaflet
Në fillim