Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara cimerka

Jepet me qera nga: ... 12 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Се бара цимерка за стан кај пазар „Чешел“ (градски пазар, згради „Палестина“).
Станот е целосно опремен со 2 соби за спиење, дневна со кујна, трепезарија, тераса.
Leaflet
Në fillim