Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavanje na sobi vo centar na Berovo Kuka BRANKO

0 MKD

Jepet me qera nga: Душко Фурнаџиски 11 Dhj 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Куќа "Бранко" се наоѓа на само 150м од центарот на Берово во близина на автобуската станица и градскиот пазар.Располага со добро опремено купатило,три соби-секоја со ТВ добро опремена кујна,и дворно место погодно за одмор и релаксација за вас и вашето семејство!!ПОВЕЛЕТЕ
Душко Фурнаџиски
071-218-655 ---- 033-471-336
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione