Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat sobi vo Berovo

0 MKD

Jepet me qera nga: Бистра 31 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам соби за туристи во центарот на Берово наспроти саат кулата. Располагам со три соби и кујна, секоја опремена со кабловска ТВ, фрижидер, греењето е со панелки. Сопственикот не живее во куќата. Цена по договор. Контакт тел. 076-420-448 и 076-226-455, Бистра
Бистра
076-420-448
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione