Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani vo Kavadarci

1 200 MKD /ditë

Jepet me qera nga: nikola 15 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
iznajmuvam apartmani za kratok i podolg prestoj. amaprtmanite se so sopsveni toaleti, parking mesti, mini barce, dvor,wi-fi, tv. maksimalno cisti so novo i samo sto pusteni vo upotreba!!
Në fillim