Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat sobi vo Kavadarci

0 MKD

Jepet me qera nga: Mimi 25 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Se izdavaat celosno uredeni sobi,pogodni za rabotnici, uchenici,familii.Kontakrirajte posle 16:00 h

Sobite imaat:
- poseben vlez
- banja
- internet
- kablovska
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione