Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani Krusevo

1 200 MKD /ditë

Jepet me qera nga: Vangel 08 Jan 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам два комплатно наместени апартмани во Крушево.

Апартман бр 1. - е со капацитет за 2 особи, има посебна кујна (опремена со потребен прибор) и посебно купатило, тв со кабелска, и греење на термо ел. печка.

Апартман бр. 2 - е со капацитет за 4 особи, има посебна кујна (опремена со потребен прибор) и посебно купатило, тв со кабелска, и греење на дрва и термо печка.

Цената е за апартман - по договор во зависност од број на ноќевања.

Контакт тел
070- 211-659 Томи
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione