Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam sobi vo Centar

Jepet me qera nga: elena 10 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
se izdavaat dve dvokrevetni i edna tri krevetna soba na sprat. greenje na struja, zaednicko kapatilo, wi-fi, TV, mesto. vo centarot na gradot -neposredno do opstinskata zgrada.
Leaflet
Në fillim